2. července - 7. července 2006
Jirka, Honza, Vojta, Jana, Zasa, Luboš, Wendy, Ondra, Máca, Maty, Eliška, Miloš, Vojtík, Kačka, Bodík, Petr Werner, Kuba, Pepík, Rasty, Honza, Romana, Tomáš, Marcela, Eliška,

Před začátkem

No tak je to tady. Vždycky jsme se smáli tomu, proč nejvíce lidí jezdí na Husa, vždyť bejvá nejvíc plno. No ale letos jsme to asi naplno pochopili. Když si stačí vzít 3 dny dovolenou a má člověk hned 9 dnů v řadě volných, tak to se nedá jen tak odmítnou. A jelikož většina lidí z party už nastaoupila do pracovního procesu, tak jedeme právě v tyto termíny.

Opět píšu s téměř třičtvrtěročním zpožděním, takže jen tak ve zkratce.

Neděle

Sraz jako vždy ve Vyšáku. Zase jede spousta nových lidí - vzpomenu si na Luboše, Wendy, Máca, Miloš, lidičky od Tomáše a další. Většina přijíždí už v neděli. Je tam spousta třešní, Pepa přivezl opět půl pekárny - tentokrát jede bez Kačky, pouze s Rastym. Toho využívá Máca a první úsek se veze s ním, pak jede s Matoušem. Kačka jede s Ondrou, Zasa s Lubošem, Marcela Schandlů s Tomem, Honza s Wendy, Jirka letos nejede, Já s Janou, Eliška z Krumlova s Vojtíkem, Miloš s Veverkou, Ihin s Marcelou, Bodík s ... kuwa teď mi to vypadlo, Honza s Romanou, Kuba s Petrem Wernerů. Večer jdeme na Dívčák. Zbytek trávíme u ohně. Letos se sešlo hodně hráčů na kytaru, takže je to super. I počasí je fajn a dokonce i hodně vody.

Pondělí

To poznává hned pár lidí, když ve Vyšáku na jezu neustojí a řítí se po břiše dolů. Vody je fatk fůra. Na Herbertově zažíváme možné i nemožné - cvaknutí na šupně, pod šupnou, netrefení šupny a skok s lodí přes trámi a dokonce cvaknutí před šlajsnou a přepadnutí přes trámy. Skoro všichni dojeli suší, akorát Rasty chtěl na břeh dřív než paníček, a tak si Máca vyzkoušela cvak s Pěpíkem skoro u břehu v Rožumberku. Po jídle hrajeme volejbalovej mač a pak mastíme do hospy. Ožralí návštěvnící pak chválí Kačku, že má hlásek až doprdele.

Úterý

Další vožrala se ráno probouzí v našem ohništi. Máca je vysoce promiskuitní a zkouší další cvak, tentokrát s Matoušem. Počasí nám přeje, a tak se hodně koupeme a soulodíme. Chvilku jedu s Kačkou a chvilku sám. Na větřní zůstáváme notnou chvilku a splavávání zkouší snad všichni. V Krumlově se přidávají už doktorky a Ihi a Peťa Werner a Kuba. Přijíždějí se za námi podívat David s Monikou, a tak jdeme do města. Jana s Wendy se vyškolujou, jak se hraje sedma a my s Honzou jim dáváme celkem dobrou školu. Zároveň se hraje nějakej fotbal a všichni jsou rádi jak to dopadlo, akorát Honza je nasranej.

Středa

Krumlov je parádní, opět na gumě jezdí skoro všichni, Janča s Kačkou si zkouší kormidlo, my s Jeníkem dáváme opět pozadu, křtím Vojtíka ve šlajsně. Pak stavíme na párek a píšeme Ruckli a Lucce Waldhegerů, která s náma měla jet a nakonec nejela. Elišce odcizují mobil a ještě něco z barelu. Ve Zlatce dáváme jídlo a Vojtík nás do fotbálku tlačí tak, že si Wendy láme kotník a jede do nemocnice. Ostatní buď kalí nebo hrajou nebo jako já jdou spát.

Čtvrtek

Je až trapně krásně, a tak nikam nechvátáme, koupeme se, hrajeme vodní polo, kopeme do kroužku, hážeme kelímkem, hrajeme na kytáru - prostě vegáč. Na dívčák to máme co by kamenem mohylku postavil a tři placky zožral. Už mají i fajnový hajzlíky. Na dívčáku dáváme fotbálek, tentokrát nic moc a někdo hraje Bang. Snaha o oheň, ale pak zase výtuh.

Pátek

Po Bangu vyjíždíme na poslední úsek, někdo chvátá, někdo ne, Ondra ujíždí Kačce, která ho doplavává a pak z toho 14 dnů stůně, s Jančou se snažíme všelijak přijít na to jak stáhnout Březí a nakonec uspíváme. Maty strašně chvátá do Rožnova, abychom ho tam s Honzou ještě za hodinu potkali. Většina končí v Rožnově, někdo vrací lodě až na Malši a nemůže se setkat s tatínkem.

obr1
obr3
obr4
obr5

Čertova stěna

Luboš předstírá, že neví co je to foťák a Honza si takovou příležitot nemůže nechat ujít

Večeře na nábřeží v Krumlově

Večeře na nábřeží v Krumlově